• posadzki z kamienia naturalnego
  • BLATY KUCHENNE Z KAMIENIA NATURALNEGO
  • BLATY DO ŁAZIENEK Z KAMIENIA NATURALNEGO
  • ELEWACJE Z KAMIENIA
  • OBUDOWY KOMINKÓW
  • BLATY KUCHENNE Z KAMIENIA NATURALNEGO
  • POSADZKI I PARAPETY Z KAMIENIA NATURALNEGO

Kamień w salonie

Salon to najbardziej reprezentacyjna część naszego domu. Jeśli zapraszamy kogoś do domu to gościmy go w salonie. Dlatego salon musi też odpowiednio wyglądać. Jak sprawić by salon był reprezentacyjny i wyróżniał się na tle całego domu, bądź willi. Najłatwiej uczynić go bogatym oraz pięknym. Takie wnętrza możemy zaobserwować w pałacach oraz willach bogatych biznesmenów. Aby u nas stworzyć podobne wnętrze można zastosować poniższe pomysły. 
 
Przede wszystkim elewacja ścienna, najlepiej na wysoki połysk. Dzięki temu wnętrze wygląda elegancko. Zazwyczaj to co się błyszczy musi być czyste. Taką elewację możemy wykonać z wielu rodzajów kamienia, od granitu przez marmury oraz onyksy po piaskowce. Jest wiele rodzajów elewacji, możemy bawić się zarówno kolorem jak i kształtem oraz fakturą. 
 
Jeśli mowa o ścianach, to pięknie prezentuje się kominek. Najlepiej obudowany kamieniem tworząc z przylegającą ścianą niesamowitą formę. Dodatkowo można obok kominka zrobić wnękę na drewno, by ładnie się prezentowało. Dzięki temu rozwiązaniu tworzy wspólną formę wraz z kominkiem.
 
Posadzka z kamienia jest również bardzo ważna. Sprawia, że czujemy sie jak w bogatym wnętrzu jakiegoś pałacu. Najlepiej by posadzka kontrastowała z kolorem ścian. W tym wypadku tez możemy łączyć kolory, elementy, tworzyć wzory i tym podobne. Wszystko zawsze zależy od życzenia klienta oraz jego stylu. 
 
Kolejnym rozwiązaniem są dodatki. Firma kamieniarska na specjalne życzenie jest w stanie wykonać rzeźbę która wzbogaci wnętrze oraz je odpowiednio wypełni. By salon pięknie sie prezentował nie może zabraknąć roślin. Piękne donice z kamienia sprawią, że nasze rośliny będą się godnie prezentowały, a nie ginęły wśród zasłon chowając się przy oknie. Funkcjonalna może być specjalnie wykonana podstawa pod telewizor z kamienia. 
 
Ostatnim elementem wykonanym z kamienia w naszym salonie mogą być parapety. Wybierając kamień kierujmy się kolorem okna oraz wystrojem salonu. Parapety mogą się wyróżniać i stanowić kontrast dla reszty naszego wystroju.
 
Dzięki tym wskazówką sprawimy, że wystrój naszego salony sprawi, że będzie się godnie prezentował w naszym domu. 
 

blaty kuchenne