• posadzki z kamienia naturalnego
  • BLATY KUCHENNE Z KAMIENIA NATURALNEGO
  • BLATY DO ŁAZIENEK Z KAMIENIA NATURALNEGO
  • ELEWACJE Z KAMIENIA
  • OBUDOWY KOMINKÓW
  • BLATY KUCHENNE Z KAMIENIA NATURALNEGO
  • POSADZKI I PARAPETY Z KAMIENIA NATURALNEGO

Kilka słów o nas

Firma Ex-Trade Poznań zajmuje się produkcją wysokiej jakości elementów wyposażenia wnętrz. Specjalizujemy się w produkcji blatów kamiennych - blaty kuchenne, blaty do łazienek, blaty z konglomeratu - w pełnym zakresie zastosowań spotykanych w budownictwie mieszkaniowym, od realizacji elementów wykończenia łazienek do najwyższej jakości blatów kuchennych i technicznych, o podwyższonych walorach użytkowych. 

Produkujemy również parapety z konglomeratu, elewacje wewnętrze i zewnętrzne oraz obudowy kominków. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia naszych Klientów oferując pełną gamę materiałów, od najczęściej spotykanych blatów granitowych po blaty marmurowe, kwarcowe oraz wykonane z trawertynu.

Firma Ex-Trade Poznań została założona w roku 2008 przez inż. Piotra Wawrzyniaka, który zdobywał doświadczenie pod okiem swojego ojca, Zbigniewa Wawrzyniaka, prowadzącego zakład kamieniarski o 40-letniej tradycji. Od początku istnienia naszą ambicją było połączenie dwupokoleniowej tradycji i doświadczenia w branży kamieniarskiej z wąską specjalizacją w zakresie produkcji blatów kamiennych, dzięki czemu szybko zdobyliśmy uznanie na dynamicznie się rozwijającym rynku materiałów wykończenia wnętrz klasy premium.

Obecnie współpracujemy z renomowanymi firmami meblarskimi i pracowniami stolarskimi oferując w pełni skomputeryzowany system projektowania i wyceny blatów kamiennych, dzięki czemu nasze produkty docierają do szerokiej rzeszy odbiorców w całym kraju. Dzięki połączeniu praktycznej znajomości branży meblarskiej i kamieniarskiej mamy możliwość prowadzenia szkoleń z zakresu projektowania blatów z materiałów kamiennych, jednocześnie sami uczestniczymy w szkoleniach oraz targach meblowych dostosowując naszą ofertę do nowych rozwiązań pojawiających się na rynku wyposażenia wnętrz.

blaty kuchenne